Dyk in i en värld av shoujo-romantisk manga med detta nya set. Färgerna i denna uppsättning är noggrant utvalda för att hjälpa dig med ditt nästa projekt.
ProMarker är en högkvalitativ dubbelspetspenna med fantastiska färgegenskaper och ett mycket stort kulörsortiment. Pennan passar det mesta inom konst och hobby såsom illustration, mangateckning, modeteckning och annan färgläggning. Den är också populär inom stämpling och scrapbooking. Den har en fin spets som är lämplig för detaljerade arbeten och en bred passande att färglägga lite större ytor med. ProMarker är alkoholbaserad och färgen utformad för att ge ett proffsigt resultat med en mjuk, jämn yta och i stort sett osynliga streck. ProMarker är permanent och går att använda på åtskilliga material tex papper, kort, trä och plast.
Teknisk information Typ: Dubbelmärkpenna Lösningsmedel: Alkoholbaserad Färg: Primose, Guld, Hot Pink, Blossom, Lavendel, Fransk marin, Marin, Mossa, Kanel, Kastanj, Varmgrå 1, Varmgrå 3 och Blender.
Artikeldata
Produktnamn
MÄRKPENNOR WINSOR & NEWTON PROMARKER MANGA ROMANCE
Tillverkarens information för denna produkt är för närvarande inte tillgänglig. Vi arbetar aktivt med att tillhandahålla dessa uppgifter.
Information om EU-representant eller importör
Information om EU-representanten eller importören för denna produkt är för närvarande inte tillgänglig.
Säkerhets- och varningsinformation
Säkerhets- och varningsinformation för denna produkt är för närvarande inte tillgänglig. Användare uppmanas att följa allmänna säkerhetsrutiner och vara försiktiga vid användning av produkten.